Suas le 3 lá gnó le haghaidh seiceáil ordaithe, ullmhú ábhar agus sceideal ceardlainne.
Katana – Sreabhán Tonn Glasúil le Leice Steel 1045 agus Saya le Dearcadh Dragan Emerald | 快意裁云
Ordú curtha
Suas le 3 lá gnó le haghaidh seiceáil ordaithe, ullmhú ábhar agus sceideal ceardlainne.
Ullmhú ceardlainne
Teastaíonn 7-21 lá gnó ó fhormhór na gclaimhte caighdeánacha roimh sheoladh.
Tosaíonn rianú
Tagann rianú tar éis seolta, ní díreach tar éis íocaíochta.
Praghas macánta gan matamaitic lochtach le loingseoireacht shaor bréagach.
Sleachta oibre le haghaidh teicstíle níos soiléire maidir le háiteanna ábhair.
Féilire 30 lá ar ais; d'fhéadfadh aisíocaíochtaí neamhcháilíochta a ghearradh ar loingseoireacht.
Cur síos & Sonraí teicniúla
Sonraí Teicniúla
| Ábhar an Claíomh | Gloine carbóin 1045 le críochnú patrún tonn airgid |
| Tsuba (Cosán Lámha) | Tsuba meascán le dearadh ciorcal dragaí óir |
| Habaki (Ciorcal na dScian) | Habaki copar |
| Seppa (Spásóir) | Seppa alloy |
| Tsuka (Lámh) | Fíochán cotó domhain glas le mekugi bambú |
| Saya (Scabbard) | Scabbard plaisteach adhmaid chrua le críochnú piana-glásch i ghlas emerald le sonraí dragaí óir |
| Sageo (Corda) | Sageo cotó glas comhoiriúnach |
| Fáinne | Tógáil iomlán, aonphíosa lámhdhéanta |
Méideanna
| Fad Iomlán | 102 cm / 40.16 orlach |
| Fad an Claíomh | 72 cm / 28.35 orlach |
| Fad an Lámha | 27 cm / 10.63 orlach |
| Leithead an Claíomh | 3.2 cm / 1.26 orlach |
| Tiús na Scian | 0.7 cm / 0.28 orlach |
| Meáchan Glan | 1.04 kg / 2.29 lb |
| Meáchan Iomlán | 1.32 kg / 2.91 lb |
Gnéithe
- Cuirfidh scian Kuaiyicaiyun le scian airgid ghéar le biorán glasaigh le scian emerald chun coincheap soiléir, láidir a chur i láthair.
- Taispeántas de phatrún na dragaí óir ar an scabbard agus tsuba comhoiriúnach le téama dragaí a thugann carachtar rúnmhar agus oifigiúil don chlaíomh.
- Tairgeann gloine carbóin 1045 seasmhacht iontaofa le haghaidh taispeántais, bailiúchán, agus meas ar shonraí lámhdhéanta.
- Coinníonn an tsuka glas agus an sageo an scéal dathanna comhoiriúnach ó bhéal go scabbard.
- Tacaíonn struchtúr iomlán tang le láimhseáil chobhsaí agus mothú cothrom sa lámh.
- Tá an críochnú polaiméire piana-glásch a chuireann le doimhneacht na sonraí ar an scabbard glas agus óir faoi sholas.
Nóta: Mar katana lámhdhéanta, féadfar éagsúlachtaí beagán a bheith ann sa chríochnú, na toiseanna, agus suíomh na patrún. Tá gach píosa uathúil. Ní chuimsíonn na props taispeántais sa grianghrafáil iad.
Roimh ordú
Féach ar an bpróiseas roimh cheannach
Teastaíonn am ullmhúcháin ón gclaíomh roimh iompar: seiceáil ordaithe, seiceáil ceardlainne, seoladh, ansin rianú.
Tús ceardlainne
Teastaíonn 7-21 lá gnó ó fhormhór na gclaimhte caighdeánacha roimh sheoladh.
Pacáiltear an claíomh do sheachadadh idirnáisiúnta.
Tagann rianú tar éis seolta, ní díreach tar éis íocaíochta.
