Do 3 pracovnych dni na kontrolu, material a planovanie dielne.
Katana – Strieborná vlna 1045 oceľová čepeľ s emeralďovým drakom v reliéfe saya | 快意裁云
Objednavka zadana
Do 3 pracovnych dni na kontrolu, material a planovanie dielne.
Priprava dielne
Vacsina standardnych mecov potrebuje 7-21 pracovnych dni pred odoslanim.
Sledovanie zacina
Tracking sa zobrazi po odoslani, nie hned po platbe.
DARČEKY ZDARMA KU KAŽDEJ KATANE
Každá oprávnená objednávka meča obsahuje zdarma stojan a vak na meč.
Úprimné ceny bez nafúknutých výpočtov s falošnou dopravou zdarma.
Čepeli z dielne s jasnejším rozložením materiálu.
15-dňové obdobie na vrátenie; vrátenie z dôvodu nekvality môže znížiť náklady na dopravu.
Popis a špecifikácie
Špecifikácie
| Materiál čepele | 1045 uhlíková oceľ s povrchovou úpravou v striebornom vlnitom vzore |
| Tsuba (ochranný kryt rukoväte) | Zliatinový tsuba s vyrezávaným zlatým drakom |
| Habaki (krúžok na čepeli) | Meďová habaki |
| Seppa (vložka) | Zliatinová seppa |
| Tsuka (rukoväť) | Hlboko zelené bavlnené omotanie ito s bambusovým mekugi |
| Saya (pochva) | Pevná drevená saya s lakom na klavír v smaragdovo zelenej farbe s zlatým drakovým reliéfom |
| Sageo (šnúra) | Zladené zelené bavlnené sageo |
| Štiepenie (špaga) | Celá konštrukcia s jedným kusom a ručne kovaným jazykom |
Rozmery
| Celková dĺžka | 102 cm / 40,16 palca |
| Dĺžka čepele | 72 cm / 28,35 palca |
| Dĺžka rukoväte | 27 cm / 10,63 palca |
| Šírka čepele | 3,2 cm / 1,26 palca |
| Hrúbka čepele | 0,7 cm / 0,28 palca |
| Čistá hmotnosť | 1,04 kg / 2,29 lb |
| Hrubá hmotnosť | 1,32 kg / 2,91 lb |
Funkcie
- Kuaiyicaiyun kombinuje ostrý strieborný vlnitý čepel s smaragdovým saya pre jasný, výrazný vizuálny kontrast.
- Zlatý drakový reliéf na pochve a zladený drakový tsuba dodávajú meču rafinovaný ceremoniálny charakter.
- 1045 uhlíková oceľ ponúka spoľahlivú odolnosť na vystavenie, zber a ocenenie ručne kované detaily.
- Zelené omotanie tsuka a sageo udržiava farebný príbeh konzistentný od rukoväte po saya.
- Celokovová konštrukcia s pevným jadrom zabezpečuje stabilné ovládanie a vyvážený pocit v ruke.
- Leštený povrch s lakom na klavírny štýl zvýrazňuje hĺbku detailov zeleno-zlatej pochvy pod svetlom.
Poznámka: Ako ručne kované katana, môžu sa vyskytnúť mierne odchýlky vo finishe, rozmeroch a umiestnení vzoru. Každý kus je jedinečný. Propagácie na fotografiách nie sú súčasťou balenia.
Pred objednavkou
Pozrite si proces pred kupou
Do 3 pracovnych dni na kontrolu, material a planovanie dielne. Vacsina standardnych mecov potrebuje 7-21 pracovnych dni pred odoslanim.
Priprava dielne
Vacsina standardnych mecov potrebuje 7-21 pracovnych dni pred odoslanim.
Zabalene na medzinarodnu dopravu.
Tracking sa zobrazi po odoslani, nie hned po platbe.
